تبلیغات
خرید کالا - محصولات یاد گیری زبان انگلیسی

قیمت محصول : 4900 تومان

مجموعه شامل برخی از کتاب های معروف منتشر شده 

مجموعه کتاب های آموزش زبان کمبریج - Cambridge E-Book

توسط انتشارات کمبریج می باشد که به صورت PDF بر روی یک CD ارائه میشود. در این مجموعه بیش از 220 کتاب در خصوص موضوعات متفاوت موجود است. آموزش زبان انگلیسی، تاریخ، حقوق، جغرافیا و ... این مجموعه برای کلیه کـسانی که می خواهند توانایی خود در زبان انگلیسی را افزایش دهند، کاملا می توانند به این مجموعه اعتماد کنند. توسط این مجموعه نه تنها خواندن شما سریع می شود، بلکه توانایی مقاله نویسی و دایره لغات شما افزایش می یابد. علاوه بر این شما مجموعه ای بینظیر از یکی از بهترین انتشارات جهان را در کتابخانه خود دارید.

خرید محصول


---------------------------

قیمت محصول : 6900 تومان

مجموعه با استفاده از کتاب های الکترونیکی و فایل های صوتی و ویدئویی انجام می شود 

آموزش زبان انگلیسی Effortless English – انگلیسی بدون دردسر

یکی از پیشرفته ترین مجموعه های آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و همانگونه که از نامش پیداست روشی کاملا بی دردسر(Effortless) می باشد. این مجموعه توسط A.J. Hoge که مبتکر سیستم آموزش انگلیسی بدون دردسر می باشد تهیه شده است و شامل ۶ سطح مختلف یادگیری می باشد. آموزش زبان انگلیسی در این مجموعه با استفاده از کتاب های الکترونیکی و فایل های صوتی و ویدئویی انجام می شود وشرکت سازنده ی آن بصورت تضمینی ادعا می نماید چنانچه زبان آموزان به مدت ۶ ماه یا کمتر بطور پیوسته از این مجموعه استفاده کنند، %۱۰۰ خواهند توانست سریع و اتوماتیک وار به زبان انگلیسی صحبت نمایند، زیرا در این مجموعه از تکنیک های ویژه ای جهت افزایش سرعت درک مطلب و مکالمه استفاده شده است.
انگلیسی بی درد سر
مزایای استفاده از این متد آموزشی :
۱ – راه باور نکردنی برای یادگیری لغات و گرامر بدون مطالعه ، تنها با گوش دادن و جواب دادن به داستان هایی تحت عنوان mini-stories ، در این حالـــت شما نیاز ندارید چیزی را حفظ کنید .
۲ - توسط این روش بصورت عمیق مطالب در ذه شما باقی می ماند یعنی دیگر برای صحبت کردن نیازی به فکر کردن و پیدا کردن و پیدا کردن کلمات برای بیان کردن منظور خود ندارید ، بلکه کلمات خود به خود به زبان شما جاری خواهند شد.
۳ – موضوعات گنجانده شده در این روش مقالات واقعی و جذاب بوده و جذابیت روش را بسیار بالا می برد.
۴ - در این روش شما گرامر را بطور طبیعی یاد می گیرید ، همانند کودکان که سیر یادگیری زبان را بصورت طبیعی طی می کنند ، یعنی نیازی به مطالعه کتب گرامری ندارید .
۵ - سرعت یادگیری در این روش از روش های دیگر بیشتر است.(تا ۴ برابر بیشتر)
۶ - با این روش نمره Listening و Speaking خود را در امتحان TOEFL IBT تا ۴۰% افزایش دهید.
نکته ی قابل توجه در رابطه با این مجموعه آموزشی در مقایسه با سایر مجموعه های آموزش زبان، نزدیک بودن آموزش ها به زبان گفتاری عمومی است، در واقع این مجموعه زبان انگلیسی را به زبان آموزان به صورت رسمی و اداری آموزش نمی دهد بلکه طریقه ی مکالمه به صورت یک شهروند انگلیسی زبان را به آنها یاد می دهد. کتاب های الکترونیکی موجود در این پکیج با صورت PDF بوده و فایل های صوتی آن با بهترین کیفیت فرمت MP3 می باشد. همچنین ۶ سطح این مجموعه شامل Learn The 7 Rules For Excellent English, Flow English (Intermediate Level Lessons), Success Business Lessons, New method learning English, Power English Now, Real English Conversation Pack می باشد.
محتویات این بسته آموزشی قدرتمند عبارتند از :
۱) Learn The 7 Rules For Excellent English:
How you learn 4-5 times faster
How you learn quickly, easily, and automatically – a native speaker
How you learn correct English grammar, without studying grammar rules
RULE 1: Study Phrases, Not Individual Words
RULE 2: Don’t Study Grammar
RULE 3: The Most Important Rule- Listen First
RULE 4: Slow, Deep Learning Is Best
RULE 5: Use Point Of View Mini-Stories
RULE 6: Only Use Real English Lessons & Materials
RULE 7: Listen and Answer, not Listen and Repeat
2) Low English – Intermediate Level Lessons :
Flow English Lessons focus mostly on deep learning of the past tense and the most common idioms. Flow English Lessons are also perfect for intermediate level learners who want to speak English faster, more easily, and more quickly
3) Success Business Lessons:
8 Complete Lesson Sets
The secrets to improving in your job or career
The number one secret to success in business
The “Effortless Success” audio-book, with text
How to start your own small business
How to market and grow your career or business
4) New method learning English:
Effortless English uses the best research in the world, from top experts such as: Dr. Stephen Krashen, Dr. James Asher, Dr. J. Marvin Brown, Dr. Ashley Hastings, Dr. Brenda Murphy, David Long and Blaine Ray. The research is clear- students who use Effortless English are better speakers than students who use textbooks, grammar, and self-study only. In every country, in every possible situation, students who learn with Effortless English methods always win against students who use old methods
The courses give you
The incredible Way to Learn Vocabulary and Grammar Without Study- Listen & Answer Mini-Stories. These lessons are simple and amazing. You learn grammar and vocabulary without study or memorizing
The Deep Learning method that helps members use English automatically. No more translating. No more thinking. The words just come out
The way to learn English in a relaxing way by listening to real English articles about interesting topics
The way to avoid grammar study and instead learn grammar children- naturally
How my best students learn, how they study,- and how you can learn English faster
How to raise your iBT TOEFL speaking and listening scores 20%, 30%, or even 40%
Lessons that help you learn English 4X faster
5) Power English Now:
“Who Else Wants A Complete, Powerful, Fast System For Powerful English Speaking…..
PLUS An Advanced Training In Success Psychology…. With Step-By-Step Techniques For Defeating Nervousness, Speaking Clearly & Powerfully, Winning Better Jobs, Eliminating Fear, Becoming An Expert English Speaker…”
6) Real English Conversation Pack
The Real English Conversation Pack builds on the Effortless English system
In these lessons, you get the same great Effortless English system you love
Each lesson set contains a real conversation native speakers. No actors
All lessons also include
Audio Recording of a Real English Conversation
Audio Vocabulary Lessons
Mini-Story Lessons
Text Transcripts for EVERYTHING
تعداد :2 dvd

خرید محصول


---------------------------

قیمت محصول : 9900 تومان

English Today فقط یک پیشرفت ساده در یادگیری آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه ..... آموزش زبان English Today

English Today فقط یک پیشرفت ساده در یادگیری آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه نشان دهنده یک رویکرد کاملآ جدید…در برابر ساختار آموزش به روش ویدئویی است. در این آموزش زبان استاد ، دانشجو را در یک سری از داستانهای تنظیم شده راهنمایی می کند ، همچنین فرد می تواند به تمرین آنچه که در یک محیط تعاملی آموخته است بپردازد.
این مجموعه با استفاده از سه روش بسیار تاثیر گذار (صوتی – ویدئویی – متنی) شما را از ابتدایی ترین اصول تا دوره های پیشرفته همراهی می کند .
در هر دی وی دی تمامی فایل های صوتی مربوط به هر درس و فایل متنی (PDF) هر درس قرار دارد همچنین هر درس شامل بخشی برای کار و تمرین ، تمرینات تعاملی و جدول های گرامر برای تست مهارتهای دستور زبان می باشد.
این دوره متشکل از ۲۶ درس در شش مرحله است . هر درس شامل یک دوره آموزش ویدئویی و یک دوره آموزش تصویری است . روش بهینه برای یادگیری دروس به این شکل است که ابتدا آموزش ویدئویی را مشاهده نمائید ؛ سپس از آموزش های صوتی استفاده نمائید و در نهایت از تمرینات و آزمون های کتاب (PDF) بهره ببرید .
این آموزش زبان توسط موسسه غیر انتفاعی ETS به عنوان یک روش معتبر برای آمادگی امتحان تافل iBT به رسمیت شناخته شده است.
تافل یک آزمون زبان انگلیسی است که تمام دانشجویان خارجی که می خواهند در آمریکا و همچنین بعضی از دانشگاههای اروپا به ادامه تحصیل بپردازند باید آن را پشت سر بگذارند. این آموزش زبان برای آمادگی ، TOEIC نیز مفید می باشد ، TOEIC یک آزمون با جهت گیری تجاری می باشد.
توضیحات تکمیلی مجموعه آموزش زبان English Today :
آموزش های این دوره به ۶ مرحله مختلف تقسیم می شود :
۱- Beginner :
اگر آشنایی شما با زبان انگلیسی ؛ تنها در حد شناختن حروف الفبا و فعل ها و کلمات رایج انگلیسی (نظیر Hello ، GoodBye ، Good Morning و… ) است . شما در این سطح قرار می گیرید .
۲- Elementary :
افرادی که در این سطح قرار می گیرند ؛ تنها دایر لغات و افعالی که می شناسند کمی گسترده تر از افراد Beginner است . در این سطح شما هنوز معنای بسیاری از کلمات را نمی دانید و توانایی خواندن ؛ نوشتن و یا درک گفتار را ندارید . در این سطح ؛ شما با کلمات و افعال رایج آشنائید و تا حدودی قوائد زبان انگلیسی را می شناسید و می توانید متون خیلی ساده انگلیسی را به کمک دیکشنری بخوانید . ولی هنوز توانای صحبت کردن و یا درک گفتار را ندارید .
3- Lower :
افراد در این سطح می توانند به سختی انگلیسی صحبت کنند و مفهوم خود را برسانند ؛ همینطور می تواند منظور تقریبی طرف مقابل در مکالمه را متوجه شوند . ولی هنوز تسلط کامل و لازم به زبان انگلیسی را ندارند .
4- Upper :
در این سطح پیشرفت قابل توجهی داشتید و می توانید متون انگلیسی را با کمی کمک گرفتن از دیکشنری بخوانید ؛ ۷۰ درصد معنای فیلم ها و موزیک های انگلیسی را بفهمید و تا حدود نسبتا قابل قبولی به زبان انگلیسی صحبت کنید .
5- Advanced :
شما در این سطح ؛ یک زبان آموزش حرفه ای هستید که هیچ مشکلی در گفتگو و مطالعه به زبان انگلیسی ندارید . با اکثر افعال و قواعد رایج آشنائید و می توانید به خوبی با افراد انگلیسی زبان تعامل برقرار کنید و معنای فیلم ها و موزیک های انگلیسی را بفهمید .
6- Business :
در این سطح شما اصول و قواعد مورد نیاز برای برقراری ارتباط های کاری و تجاری را فراخواهید گرفت .
توجه : همانطور که مشاهده نمودید ؛ هر سطح آموزشی به چندین دوره تقسیم می شود . سطح مورد انتظار شما در هر سطح ؛ پس از گذراندن تمامی دوره ها حاصل خواهد گشت .
آموزش های متنی (pdf):
کتابهای ( PDF ) موجود در هر درس ؛ شامل تمرین ها ؛ آزمون ها و آموزش های گرامر آن درس است . کلیه کتب متناسب با سطح شما نگاشته شده اند به این صورت که در هر سطح قرار داشته باشید ؛ می توانید آموزش های آن درس را به خوبی بخوانید و استفاده کنید . حل تمرین های هر دوره و تکرار آزمون ها ؛ تاثیر شگرفتی در سرعت یادگیری شما خواهد دست . از همین رو توصیه می شود استفاده از تمرینات را نادیده نگیرید .
آموزش های ویدئویی :
در هر درس از این دوره آموزشی ؛ یک فایل ویدئویی (۱:۳۰ تا ۲ ساعت) قرار دارد که با مشاهده دقیق آن می توانید مهارت های خود را در شنیدار ؛ گفتار و درک مطلب افزایش دهید . همانطور که عنوان شد ؛ سطح گفتگو ها و صحبت های موجود در هر درس ؛ متناسب با سطح شما خواهد بود و در هر مرحله که قرارداشته باشید می توانید معنا و مفهوم گفتگوهای آن درس را متوجه شوید .
قالب آموزش ها به صورت داستانی میباشد و این موضوع می تواند به تاثیر عمیق تر آموزش کمک شایانی کند . توصیه می شود هر آموزش تصویری را چند بار تماشا کنید تا تک تک دیالوگ ها و گفتگو ها به خوبی برایتان جا افتاده و شناخته شود . در ذیل ؛ تصاویری از محیط آموزشی مشاهده می نمائید .
فایل های صوتی :
آموزش های صوتی این مجموعه ؛ در واقع به عنوان یک ابزار کمک اموزشی در مجموعه تعبیه شده اند . دروس صوتی ؛ حاوی مکالمات موجود در فایل های ویدئویی است که می توانید از آنها در ماشین ، موبایل ؛ MP3 Player و… استفاده نمائید . استفاده از فایل های صوتی تاثیر شگرفی در یادگیری شما خواهد داشت . هر درس شامل حداقل ۵ اموزش صوتی با کیفیت بسیار مطلوب است . توصیه می شود دروس صوتی را هنگام کار ؛ رانندگی و در مترو ؛ تاکـسی ؛ اتوبوس و اوقات فراغت گوش کنید . با این روش بسیاری از جملات ؛ اصلاحات ، لغات و افعا له طور ناخودگاه در ذهن شما می نشیند و به فرایند یادگیری شما کمک شایانی می کند .
سوالات متداول :
1- چطور ممکن است 26 دی وی دی را در 5 دی وی دی فشرده کرد بدون تغییر کیفیت ؟
فرمت مجموعه English Today در قالب 26 دی وی دی ، vob یا همان دی وی دی بوده اما ما دی وی دی را تبدیل به فرمت AVI یا همان دایویکـس کردیم که حجم کمتری دارد و در اکثر دی وی دی پلیر ها پخش می شود و همچنین در نسخه 26 دی وی دی ، حجم کل دی وی دی ها پر نشده معمولا 2 یا 3 گیگ از دی وی دی ها پر شده اند . برای اینکه خیالـــتان
راحت شود دو عکـس از مجموعه 5 دی وی دی در بالا می توانید مشاهده کنید.
2- فایل های صوتی و کتاب الکترونیکی (PDF) هم در این مجموعه موجود است؟
بله تمام فایل های صوتی مربوط به درس ها موجود می باشد و تمام کتاب ها با فرمت PDF (قابل اجرا در کامپیوتر و …) در دی وی دی موجود می باشد
3- آیا این مجموعه کاملاً به زبان انگلیسی می باشد و زیر نویس انگلیسی دارد؟
بله ، این مجموعه به زبان انگلیسی بوده و دارای زیرنویس انگلیسی برای فهم بهتر مکالمات می باشد.
4- برای خرید باید چه کار کنم؟
برای خرید روی تصویر خرید پستی در پایین کلیک کنید در آنجا استان و شهر خود را انتخاب کنید و روی مرحله بعد کلیک کنید . در اینجا اطلاعات پستی خود را برای ارسال محصول وارد کنید سپس روی مرحله بعدی کلیک کنید . در اینجا اطلاعاتی که شما وارد کرده اید نمایش داده می شود سپس روی تایید و ثبت سفارش کلیک کنید در اینجا کد سفارش شما نمایش داده می شود که می توانید برای پیگیری سفارش خود از آن استفاده کنید .


خرید محصول

-----------------------------

هشت دی وی دی كامل از كتابهای صوتی انگلیسی شامل كتب ادبی و آموزشی و رمانهای كلاسیك 

قیمت محصول : 48,000 تومان

کاملترین مجموعه کتابهای صوتی انگلیسی در 8 دی وی دی کامل

این کتابهای با ارزش از دو بخش تشکیل شده اند:
کتاب های آموزش زبان انگلیسی و کتاب های صوتی داستانی انگلیسی
مجموعه ی کتاب های صوتی آموزش زبان انگلیسی:
KAPLAN IELTS 2009-2010 Edition
Interchange Student Book 3rd Edition
Improve your IELTS Listening and Speaking Skills
VOA Special English Reports
Speak Fluent English
Longman Preparation Course for the TOEFL Test
Grammar in Use Intermediate 2nd Edition
Developing Tactics For Listening 2nd Edition
Deltas Key to the Next Generation TOEFL iBT
Cracking the TOEFL iBT
Cambridge Vocabulary for IELTS
Cambridge Practice Tests for IELTS
Basic Tactics For Listening 2nd Edition
Advanced Steps to Understanding
5000 Collegiate Words With Brief Definitions
4000 Essential English Words
504 Absolutely Essential Words 3rd Edition
202 Useful Exercises for IELTS
Spoken English Learned Quickly
English 20 Minute a Day
American Accent Training
Speak English An American
Grammar Smart An Audio Guide to Perfect Usage
English Grammar In Use
Timesaver For Real! English in Everyday Situations
VOA Special English
مجموعه ی کتاب های صوتی انگلیسی داستانی:
Wisdom of Father Brown By: Ghesterton
Wind in the Willows
White Fang By: Jack London
Western Brands
Treasure Island
Tom Sawyer By: Mark Twain
The Jungle By: Upton Sinclair
The Death of Ivan Ilych By: Leo Tolstoy
The Little Prince
Murder at the Vicarage
Romeo and Juliet - Shakespeare
The Alchemist
Robinson Crusoe
The Secret
Plato in 90 Minutes - Philosophers in 90 Minute
Sherlock Holmes - The Greek Interpreter
Styles Christie By: Agatha Christie
Sign of the Four By: Conan Doyle
Sonnets By: Shakespeare
Secret Garden
Scarlet Letter By: Nathaniel Howthorne
Red Badge of Courage
Prisoner of Zenda
Pride and Prejudice By: Jane Austen
Pilgrims Progress By:John Bunyan
Our Island Story By: H E marshall
Orthodoxy
O Pioneers
Notes From the Underground By: Fyodor Dostoevky
King Solomons Mines By: Haggard
Invisible Man By: H G Wells
Heritage of the Desert
Heidi By: Johanna Spyri
Heart of Darkness By: Jozeph Conrad
Frankenstein By: Mary Shelley
Four Million By: O Henry
Emma By: Jane Austen
The Picture of Dorian Grey
American Indian Tales
Alice In Wonderland By: Lewis Carroll
A Christmas Carol By: Charles Dickens
80 Days Around the World By: Jules Verne
Harry Potter The Prisoner Of Azkaban
Harry Potter and the Sorcerers Stone
Harry Potter and Chamber of Secrets
Harry Potter Goblet Of Fire
Miss Marple - Pocketful of Rye
Batman - Knightfall
Wisdom of The Ages - 60 Days to Enlightenment
Childrens Story - Disneys Wonderful World - part 1
Childrens Story - Disneys Wonderful World - part 2
Childrens Story - Disneys Wonderful World - part 3
سخنرانی ها:
Rumi Lectures, Harvard University
How to Get What You Want
قرآن مجید به انگلیسی:
Holy Quran


 

ابزار هدایت به بالای صفحه

پیج رنک